SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Instrument per detektimin e kabllave
Çmimi :
€64.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:29
ID e produktit :
12661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me kete instrument mund t'i detektoni kabllat e fshehura që gjenden pas fasadave, nëpër gypa. Atje ku ka shume kablla te vendosura mirepo nuk dihet (nuk jane te shkruara) se cili kabell eshte ne fillim e cili ne mbarim, mund t'i definoni saktesishte permes dhansit dhe marrsit te sinjalit. Gjithashtu kontrollimi i lidhjeve te shkurta, nderprerjeve dhe izolimit është i mundshëm. Ky istrument që perbehet prej dhansit te sinjalit që vendoset në njërën anë të kabllit dhe detektusit të sinjalit në anën tjetër,saktësisht detektohet kablli (teli). Me këtë istrument shumë lehtësohet puna kur janë të vendosur shume kablla dhe tela në të njejtin vend si p.sh. nëpër server room, në objekte të mëdha. Detektimi i kabllave UTP, koaxial, të rrymës,telefonave, kamerave e tjera e tjera.

Kodi i artikullit: 2744857

______________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.

Shpenzimet e Transportit :
Në të gjithë Kosovën : 2.00 € deri ne 10 artikuj

www.blej24.com 
Lider i artikujve elektronik

Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »