SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kabell kualitativ DVI / VGA 10m me filtera
Çmimi :
€14.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me kete kabell mund te lidhen paisje te ndryshme si PC/Laptopi me TV ,poashtu PC me projektor dhe shume mundesi tjera. Kodi i ketij artikulli eshte: 5412810043873

This cable transmits only the analogue signal, mostly used by a computer with a 15pins sub D VGA connector to a LCD monitor with a DVI connector

• Version: With ferrit cores
• Cable length: 10.0 m

Pinning: DSUB 15 male - DVI-A 12+5 pins male
1:C1
2:C2
3:C3
4:
5:15
6:C5
7:C5
8:C5
9:14+16
10:15
11:
12:7
13:C4
14:8
15:6

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


ASWO International
Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »