SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Konvertues Prej USB 3.1 C Ne VGA
Çmimi :
€28.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:49
ID e produktit :
126643
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky konvertues mundeson qe paisjet qe kan dalje USB3.1 ose USB C te shendrrojn sinjalin ne VGA dhe te lidhin me nje monitor, projektor ose teleivizor.
Kodi i produktit: G615718
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »