SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fellne dhe Goma 22-shs
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '16
ID e produktit :
126685
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fellne dhe gomat te reja te pa perdorura ne Kosove asni dit ne gjendje te rregullt.Fellnet - Gomat mund te perdoren per : Porche , Audi , Ml-Mercedes , etj.. jan me 5 bira.Per fellna garantoj gjithqka mund ti merni te shpija per siguri apo diqka tjeter te importuara nga CH.Gomat jan te reja per kontakt :Whatsapp , VIBER : +37745300896 Numri i tyre. : 295/30ZR22 // 103Y XL M/S

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dashnim
045300896
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »