SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HDMI 1.3 Full HD Përforcues/Shpëndarës 1 Hyrje / 4 Dalje
Çmimi fillestar :
€58.00
Ju kurseni :
€9.86 (17% zbritje)
Çmimi :
€48.14 Çmimi rritet në €58.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
126719
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky HDMI përforcues/shpëndarës me 1 hyrje / 4 dalje mundson kycjen e 4 TV LCD/Pllazma me nje resiver HD Ipko, Kujtesa, Dreambox, Play Station, Digitalb, Blue ray Full HD dhe barte sinjalin deri ne 20m. Fotografije eshte e shkelqyshme.
Kodi i produktit: G340973
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »