SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audio kabell 2X0,08MM² 100metra
Çmimi :
€23.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator
ID e produktit :
12674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audio kabell 2X0,08MM² 100metra. Mund te blehet edhe me meter gjatesi. Ky kabell perdoret ne ato raste ku sinjali i zanit duhet me u barte ne gjatesi me te medha. Poashtu kemi ne stok kokat Cinch / RCA (cuclla) qe mund te montohen.
Kodi i artikullit : 132346

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


ASWO International
Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »