SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kabell per alarm nga firma gjermane ABUS, 100m
Çmimi :
€59.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kabell per alarm nga firma gjermane ABUS 100m. Kjo kabell eshte me 8 fije, secila me ngjyre te ndryshme per te lidhur me lehte sitemin tuaj te alarmit, si qendren, senzoret dhe sirenen.
Kodi i artikullit: 8408347

Me poshte do te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze:

Product highlights
High-quality finish
Easy to strip
Corrosion-resistant, tin-plated, flexible cores
Screened lines
The alarm cable is an important utensil for all wired systems. It connects sensors, control and info units to the alarm centre.
The alarm cable is very easy to strip. It contains 8 screened cores – all tin-plated and therefore perfectly protected from rust. Every line has a different colour. This makes it easy to connect sensors, control units and info modules to your alarm centre without accidentally confusing individual wires.
The alarm cable comes with a cable length of 50m (AZ6360) and 100m (AZ6361).
Technical Data:
Item no.: AZ6361
EAN no.: 4043158008128
Packing dimensions LxWxH: 199x199x105 mm
Weight: 3.68 kg
No. of wires: 8
Diameter of wire: 0.22 mm²
Insulation: PVC
Resistance of insulation: 150 MOhm/km
Line resistance: 105 Ohm/km
Length: 100m

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


ASWO International
Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »