SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kabell per alarm nga firma gjermane ABUS 250m
Çmimi :
€84.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kabell per alarm nga firma gjermane ABUS, 250m
Kjo kabell alarmi, permes se ciles mund te lidhen sezoret e ndryshem e sirene me qendren e alarmit eshte e perbere nga 4 fije te cilat jane me ngjyra te ndryshme per te punuar me lehte me to.
Kodi i artikullit: 9679419

Me poshte gjeni pershkrimin per artikullin ne gjuhen angleze:
ABUS Security-Center alarm cable, 4-wire, 250m (AZ6372)
Alarm Cable - 250m
Short description:
The alarm cable is an essential accessory for all wired installations. With him are detectors, operating and information connected with parts of the control panel.
The alarm cable is very easy to strip. It includes 4 shielded wires - all tinned and thus perfectly protected against rust. Each line is in a different color. So you can wire comfortably detectors Bendienteile and info modules to your control panel to reverse without individual cores.
Extras:
High-quality workmanship
Corrosion resistant, tinned, flexible wires
Easy to strip
Shielded cables
Specifications
Cable: Alarm Cable
Lines: 4 wires, 0.22 mm ²
Resistance: Cable resistance: 105 Ohm / km; insulation resistance: 150 Mohm / km
Outside diameter: 5mm
Length: 250m
External insulation material: PVC

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


ASWO International
Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »