SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Adapter USB 3.1C Ne HDMI
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill
ID e produktit :
126767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky konvertues mundeson qe paisjet qe kan dalje USB3.1 ose USB C te shendrrojn sinjalin ne HDMI dhe te lidhet me nje projektor ose teleivizor.
Kodi i produktit: G615720
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »