SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shperndares HDMI 4/4
Çmimi :
€276.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:49
ID e produktit :
126775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me 4 hyrje te ndryshme dhe dalje me opsione te ndryshme. Mundson lidhjen e 4 paisjeve HD ose FULL HD dhe kryqzimin e tyre sipas deshires. P.sh. hyrja 1 dalja 1 dhe 2, hyrja 3 dalja 4, hyrja 2 dalja 3. Me nje fjal cfar do lloj kombinimesh. I pershtatshem per lokale te ndryshme dhe per shtepi.
Kodi i produktit: G706920
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »