SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kallaj 0.7mm 250gr. Kualitet, No Clean
Çmimi :
€14.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
ID e produktit :
126776
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kallaj 0.7mm 250gr. Kualitet, No Clean / Made in Germany - Wuppertal

Ky kallaj gjerman 0.7mm 250 gr. eshte kualitativ dhe didikohet per te gjitha profesionet, Eshte No Clean qe nuk ka nevoje me pastru pllaken pas pikjes sepse nuk krijon perqushmeri. Made in Germany - Wuppertal.

Solder by FSW 32nd Diameter 0.7 mm, 250 grams coil. 5 - Seeliger wire. NO CLEAN inter leaves NO residue aggressive and needs no further purification
Kodi i produktit: 3152207
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »