SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nikon d3200
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '16
ID e produktit :
126803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet aparati nikon d3200 ne gjendje prefekte shume shume pak i perdorur. Dx format. 24.2 megapixel. 100 6400 iso zoom. HD video. Posedon te gjitha pajisjet me veti dhe qanta special per te.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Durim
044 388 708
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »