SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HDMI kabell 1.3 per Full HD / 3m me filtera
Çmimi :
€19.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator
ID e produktit :
12681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HDMI kabell 1.3 per Full HD / 3m me filtera. Kemi edhe shume lloje te kabllave, me gjatesi te ndryshme!

Kodi 9064384.
Me poshte do te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze/

Type: round cable
Cable end_1: HDMI-A-plug
Cable end_2: HDMI-A-plug
Length: 3 m
Colour: Black

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


ASWO International
Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »