SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HD SAT Resiver Per Te Gjitha Satelitet
Çmimi :
€64.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
ID e produktit :
126817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Permes keti HD resiveri satelitor mund te shiqohen programet e hapuna te te gjitha sateliteve HD dhe jo HD digjital. Lidhjet per TV jane HD dhe skart si dhe mundesi Audio koaxial per Dolby Surround. Per Astra, Hotbird, Tyrksat, Eutelsat etj.
Kodi i produktit: D922633
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »