SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet TabletPc Acer A1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '16
ID e produktit :
126826
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tableti është ne rregull gjithqka Ka 16GB Rom Dhe 1 GB Ram

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilirian
Vasilevë
044614046
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »