SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HDMI percjelles i sinjalit deri ne 100m permes UTP Kabell
Çmimi :
€116.00
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '16
ID e produktit :
12683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HDMI percjelles i sinjalit deri ne 100m permes UTP Kabell + IR. Ky produkt inovativ pervec qe mundson bartjen e sinjalit Full HD deri ne 60m dhe HD deri ne 100m,
mundson poashtu komunikimin me mes TV-s dhe Resiverit deri ne 100m largesi.
Kodi 3328980.

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


ASWO International
Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »