SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kabell per PC 30m me filtera
Çmimi :
€38.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12685
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kabell per PC 30m
Ky kabell me filtera e qe ka izolim te dyfishte, me kualitet shume te larte, eshte per me lidhe PC-n me Monitor ose me Projektor ne largsi deri ne 30m pa e humb kualitetin e fotografis (VGA/VGA). Ka ngjyre te zeze dhe gjatesi 30m.

Kodi i artikullit:6194134


Poashtu kemi edhe gjatsi 2 / 5 / 10 / 15 dhe 20m.

English

High-end monitor data cable HD15M - HD15M with ferrite core

• Double shielded
• Cable length: 30.0 m

This cable is used for example to extent a cable that connect a Computer to a monitor, beamer or for connecting to a KVM switch.

• Cable length: 30.0 m
• Colour: Black
• Version: With ferrit cores
• Plugs: Nickel plated

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


ASWO International
Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »