SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HDMI-DVI kabell 3m
Çmimi :
€14.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HDMI-DVI kabell kualitativ me kontakte te flakrume HQ/ 3m

Kodi 5412810065363.
Me poshte do te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze/

Cable HDMI 19-pin connector - 19 pin DVI connector
Length: 3 m double shielded
Digital audio / video cable - HDMI Male to DVI connector, for connection of new audio / video devices with digital image transmission, such as DVD players, home cinema sets and LCD / Plasma TVs.
SPECIFICATIONS:
Cable: Double shielded
Color: Black
Connectors: HDMI Male DVI connectorgilt

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »