SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HQ HDMI kabell kualitativ 2m me filter
Çmimi :
€21.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HQ HDMI kabell kualitativ 2m me filter. Kemi edhe shume lloj te kabllave HDMI, me gjatesi te ndryshme; prej 0,5m deri 25m.

Kodi 9422996.
Me poshte do te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze/

Type: Round cable
Side 1: HDMI type A connector
Side 2: HDMI type A connector
Length: 2 m
Color: blue

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »