SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PC Kabel kualitativ 30m
Çmimi :
€36.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PC Kabell kualitativ 30m. Kemi edhe lloje tjera te kabllave per PC (VGA), me gjatesi te ndryshme; prej 2 deri 30m.

Kodi :6194134.
Me poshte do te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze/

Attention! Pin 9 is not connected.
Type: Round cable with ferrite core
Side 1: VGA connector 15Pin
Side 2: VGA connector 15Pin
Length: 25 m
Color: black

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »