SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HDMI Kabell me Ethernet 5m Highspeed
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
12689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HDMI Kabell me Ethernet 5m Highspeed
Kodi i artikullit: 5412810134014

Me posht gjeni pershkrimin per kete artikull ne gjuhen angleze:
Latest version HDMI cable with Ethernet function. This cable combines a HDMI cable with an ethernet cable and play games or watch movies in the highest possible quality. This cable is compatible with 3D TV.

Brand König
Usage Audio/Video
Connector 1 HDMI A Male
Connector 2 HDMI A Male
Series König Computer
Goldplated No
Length 5 m Meter
Packaging Blister
Version 1.4 (HDMI High speed with Ethernet)
Connector Type Straight
Colour Black
Conductor OFC
Brand: König

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »