SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FULL HD- HDMI kabell me filtera 3m
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12690
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FULL HD- HDMI kabell me filtera 3m.

Ky kabell kualitativ eshte High Speed HDMI me filtera te montum dhe kontakte me ari te flakrume. Perdoret per TV normal HD dhe Full HD. Gjatesia 3m.

Connect your HD devices with this 3m long gold plated HDMI cable with ferrite core

HDMI - HDMI cable;

Connections: 19pins - 19pins Gold plated
Extra: Ferrite cores


Brand Valueline Usage Audio/Video Connector 1 HDMI A Male Connector 2 HDMI A Male Gold Plated Yes Length 3 m Version 1.3 (HDMI High speed) Connector Type Straight Colour Black Conductor OFC

Kodi i artikullit: 5412810131891

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »