SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mobile ne shitje
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '16
ID e produktit :
126910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trapezaria me 6 karrika, se bashku me kuzhinen dhe frigoriferin e Gorenjes per 500 euro.
Te blera para dy viteve ne gjendje shume te mire.
Informata rreth publikuesit
Gent
Prishtinë
+38649655932
Mat.1 - Banesat e Tregtise [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »