SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kabell FullHD 2.5m High-Speed 3D
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12692
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kabell FullHD 2.5m High-Speed 3D

Kabell FullHD 2.5m High-Speed 3D

Verzion i ri i kabllit HD me specifikacione 3D Full HD, rezulicioni 4096 x 2160

Kodi i artikullit: 5412810133710

High Speed HDMI with Ethernet cable 2.50 m

The High Speed HDMI® cable is designed to handle video resolutions of 1080p and beyond, including advanced display technologies such as 4K, 3D, and Deep Color plus an additional, dedicated data channel, known as the HDMI® Ethernet Channel, for device networking.

• HDMI Ethernet channel
• Audio return channel
• 3D over HDMI
• 4K x 2K resolution support
• Expanded support for color spaces
Brand Valueline
Usage Audio/Video
Type HDMI
Connector 1 HDMI A Male
Connector 2 HDMI A Male
Series Valueline
Gold Plated Yes
Length 2,5 m
Packaging Bulk
Version 1.4 (HDMI High speed with Ethernet)
Connector Type Straight
Colour Black
Conductor OFC
Signal Digital
Outer Material PVC

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »