SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HDMI / DVI 18+1p,10m kabell me kontakte te flakruara
Çmimi :
€18.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HDMI / DVI 18+1p,10m kabell me kontakte te flakruara.
Mundeson lidhjen e PC/TV/Llaptop/DVD/Receiverit ndermjet veti.
Kodi i ketij artikulli eshte: 5412810075188

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 

Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »