SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
High Speed HDMI kabell 15m me izolim te dyfishte
Çmimi :
€27.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
12697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Highspeed kabell HDMI/ 15m, me izolim te dyfishtë me kontakte te flakrume.
Gjithashtu ka edhe gjatesi tjera te ndryshme.
Kodi i artikullit : 5412810127986

Me poshte do te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze:

Digital audio/video cable with on both sides a HDMI connector, this cable is used to connect audio/video equipment for digital data transfer, like a DVD player, HomeCinema sets and LCD/Plasma TVs.
• Cable: Double shielded
• Plugs: HDMI male HDMI male
Goldplated
Pearl chrome-plated metal shell

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »