SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HDMI DVI 18+1p
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12700
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HDMI DVI 18+1p, kabell me kontakte te flakrume 2,5m
Njera ane eshte HDMI tjetra ane eshte DVI me kontakte te flakrume
Kodi i Artikullit: 5412810075201

Cable HDMI to DVI. This cable is to connect the 2 most common types of digital connection. However, with only DVI video signals and no sound is transmitted. For example DVD player, home cinema sets, LCD and Plasma TV.
• Connections: 19pins - DVI-D male gold plated (analog / single link)
• Cable length: 2.50 m
• Color: Black
• Mode: Single link

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »