SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Adaptor kabell HDMI / mini Displayport per Lloptop e tjera
Çmimi :
€16.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
12701
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Adaptor kabell HDMI / mini Displayport per Laptop e tjera

Kodi 2967852.
Me poshte mund te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze/

Side 1: HDMI-A-Clutch
Side 2: Mini DisplayPort connector
Length: 10 cm
Color: white
Packaging: Bulk

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »