SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kabell FullHD 15m High-Speed 3D
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kabell FullHD 15m High-Speed 3D Verzion i ri i kabllit HD me specifikacione 3D Full HD, rezulicioni 4096 x 2160
High Speed HDMI with ethernet cable 15.0 m.
Kodi i Artikullit: 5412810133765

Me poshte gjeni pershkrimin per artikullin ne gjuhen angleze:
The High Speed HDMI® cable is designed to handle video resolutions of 1080p and beyond, including advanced display technologies such as 4K, 3D, and Deep Color plus an additional, dedicated data channel, known as the HDMI® Ethernet Channel, for device networking.

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »