SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Konvertor 220V-110V
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '16
ID e produktit :
127025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Konvertor i rrymes nga sistemi Evropian ne Amerikan dmth 220V-110V jan paisje shum te mira , kush ka paisje elek. Amerikan mos provoni pa to se i domtoni. Keto paisje jan ble nga Ambasada dhe Kfori Amerikan nuk din mu prish, na kontaktoni per me shum info.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
alpina011
+377-44-671-929
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »