SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Risi!!! High Speed HDMI kabell 2m, version 1.4 per Ethernet
Çmimi :
€18.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Risi!!! High Speed HDMI kabell 2m, version 1.4 per Ethernet dhe 3D. Kemi edhe shume lloje te kabllave, me gjatesi te ndryshme!
Me poshte mund te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze/

Type: Flat Cable
Side 1: HDMI type A connector
Side 2: HDMI type A connector
Length: 2 m
Color: black

Kodi 2961786.

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »