SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bartes i tensionit dhe internetit me LAN kabell
Çmimi :
€32.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bartes i tensionit dhe internetit me LAN kabell.
Permes kesaj paisje perveq qe bartet permes LAN kabllit interneti poashtu barten tensionet deri ne 12V p.sh lidhja e kamerave si dhe bartja e tensionit deri te kamera. Pra, ne transmetues lidhet LAN kablli dhe poashtu vendoset tensioni te cilin deshirojme ta transferojme dhe ky tension bartet deri tek pranuesi dhe ai e ndan internetin dhe tensionin.

Kodi i artikullit: 5385122

Me poshte do te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze:

The TL-POE200 is designed to deliver power and data over a single Ethernet cable to an Ethernet enabled device up to 100m (328.1 feet) away. The PoE kit uses two devices, one, the ´injector´ injects power and data into a single Ethernet cable while the other, the ´splitter´ placed at the receiving end splits the power and data back into two cables to be used by the connected Ethernet device. This convenience allows users to place Ethernet enabled devices such as access points, IP cameras, or VoIP phones anywhere that they are best suited, regardless of whether a power socket is available, to achieve the best performance for the connected devices.

*TP-LINK‘s TL-POE200 uses widely adopted PoE technology in the industry and provides more cost-effective PoE solution. It is highly recommended not to pair the PoE products with other PoE adapters unless under professional guidance.

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »