SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbajtes levizes per PC shtepiza me 4 rrota
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mbajtes levizes per PC shtepiza me 4 rrota. Ky mbajtes levizes ne 4 rrota dhe 2 frena, ju mundeson qe shume lehte ta levizni shtepizen tuaj dhe ta beni mobil. Poashtu shume praktik kur ju duhet ore e çast me vendos ndonje lidhje (aparat) me USB apo kabell tjeter ne PC. I dedikum per shume lloje te shtepizave.
Kodi per kete artikull eshte 5412810091058.

By placing the computer case on this adjustable stand dust will not have many chances to enter the case. This will improve the performance of several parts in the pc and will therefor last longer. Thanks to the 4 swivel wheels (2 have a break) the computer can be moved very easy without lifting it.

• Suitable for computer cases from 15 ~ 26 cm.
• Elevates the case 7 cm above the floor.
• Including 4 swivel wheels, 2 have breaks.
• White
• To be assembled by user.

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


ASWO International
Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »