SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ZYRA E PERKTHIMEVE (GJYQESORE) Gjermanisht, Anglisht, Kroatisht, Frengjisht
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '16
ID e produktit :
127075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ZYRA E PERKTHIMEVE (GJYQESORE) Gjermanisht, Anglisht, Kroatisht, Frengjisht


Bejme Perkthimin e dokumentave gjyqesore te vulosura nga perktheys gjyqesore te licensuar, ne gjuhet:
Gjermane, Angleze, Franceze, Serbe, Kroate, Boshnjake, Turke. çeke dhe anasjelltas.


Behet perkthimi i dokumentacionit te nevojshem per:


Kurorezime

Dokumentacion Shkollimi jashte vendit

Nostrifikim te diplomave

Shkurorezime

Aktvendime

Aktgjykime

Certifikata te Gjendjes Civile

Certfikata te ndryshme

Fshirje te shtetesise

Dokumente mjekesore

Etj.Gjindemi ne Prishtine ne rrugen 'Luan Haradinaj' te Qafa, afer Ministrise se Puneve te Brendshme perballe
ish OSBE-se apo ish Bankes se Lublanes, ngjitur me furre. Shih fotot e lokalit.PERKTHIME GJERMANISHT PERKTHIME ANGLISHT PERKTHIME FRENGJISHT PERKTHIME SERBISHT PERKTHIME KROATISHT
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »