SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung galaxy Note 5
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '16
ID e produktit :
127103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Samsung Note 5 ganc i ri pa asni grrith i ardhun prej Usa vetem 4g nuk i bon ndersa 3g po.
Boj ndrrim me iPhone 6 plus spacegray apo iphone 6.
Arsyeja sepse jam perdorues vetem iPhonit.
Nuk e ka asbi problem, garantoj per qdo gje, ka folie te Xhamit dhe fitroll te tejdukshme poashtu adapterin fast charge.
Informata rreth publikuesit
Adem
+38649575954
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »