SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FULL HD - HDMI kabell me filtera 5m
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12713
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FULL HD - HDMI kabell me filtera 5m.
Ky kabell kualitativ eshte High Speed HDMI me filtera te montuara dhe kontakte me ari te flakruara. Perdoret per TV normal HD dhe Full HD. Gjatesia 5m.

Kodi i artikullit: 5412810113842
Me poshte do te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze/

The High Speed HDMI® cable is designed to handle video resolutions of 1080p and beyond, including advanced display technologies such as 4K, 3D, and Deep Color. Ideal to connect for instance a Blu-ray Disc player to a high definition TV.

Brand Valueline Usage Audio/Video Type HDMI Connector 1 HDMI A Male Connector 2 HDMI A Male Series Valueline Bulk Gold Plated Yes Length 5 m Packaging Bulk Version 1.3 (HDMI High speed) Connector Type Straight Colour Black Conductor OFC Outer Material PVC

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


ASWO International
Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »