SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HDMI kabell 1.3/ 3m me kontakte te flakrume
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12714
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HDMI kabell 1.3/ 3m me kontakte te flakrume
Kodi : 5412810131891

Connect your HD devices with this 3m long gold plated HDMI cable with ferrite core

HDMI - HDMI cable;

Connections: 19pins - 19pins Gold plated
Extra: Ferrite cores

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


ASWO International
Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »