SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HDMI kabell 15m per TV /SAT/PS3/XBOX e tjera
Çmimi :
€23.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HDMI kabell 15m per TV /SAT/PS3/XBOX e tjera.

Kodi i ketij artikulli eshte 5412810128969.
Me poshte do te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze/

HDMI ® is the fast connection standard for HDTV. HDMI ® combines high-definition picture with multi-channel audio in a single digital interface and ensures crystal clear digital quality over a single cable. HDMI ® offers significant advantages over analog A / V connections, including the ability to transmit uncompressed digital video and audio content.

Connection: 19 pins - 19 pins
Length: 15m
Outside diameter: 7mm
Cable Color: Black
Version: Standard HDMI ® cable

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »