SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Konvertus I sinjalit prej skart ne koaxial (antene)
Çmimi :
€98.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
12718
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Risi! Mundson hyrjen me skart kabell ose me qinq (RCA) dhe e shendrron sinjalin ne anten kabell (koaxial RF) dhe ky sinjal mund te percjellet permes kabllave qe jane egzistuse ne shtepi, banese, objekt ne televiziona te tjere. Kjo paisje eshte ideal ne ato vende ku deshirohet qe sinjali prej nje Resiveri,DVD etj. te percjellet ne dhoma tjera me mundesi qe edhe komandimi me teledirigjus te realizohet poashtu me kete paisje.

Kodi :3552754
Me poshte do te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze/

Stereo Audio Video Sender over Coax + IR Return signal
Watch and operate your DVD-recorder, decoder or satellite in any room with an antenna connection
Create an extra TV-channel on the existing antenna network in your home and watch your DVD-recorder, decoder, satellite receiver and so on in every room with an antenna connection.
You can operate the connected A/V device from the room where you are watching TV.
Free of interference because of the solid metal housing.
You can also connect multiple IR receivers (for operating from multiple rooms).
How does the MegaView70™ work?
It's really simple! Connect the A/V device you want to use (e.g. a DVD player) to the MegaView 70, which creates an additional TV channel and places it on the existing antenna network in your home. Furthermore, you can continue to operate the A/V device that is set up in a different room with your own remote control.

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »