SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dhoma gjumi
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
ID e produktit :
127191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhoma gjumit nga 1200€ ne 700€.
Dimensionet e krevetit jane 2.08x1.90cm
Dimensionet e ormanit jane 2.04x2.53cm
Dimensionet e komodes jane 1.02cm
Plus jane dhe dy komodina me fijok anash krevetit si dhe tabureti tek komoda.
Ngjyrat e kesaj dhome gumi jane ngjyre kafe dhe te bardhe.Ju mund te porosisni sipas deshires per ngjyren vetem na shkruani ne viber +37744497737 ose na therrisni ne po te njejtin nr 044/497-737.Ju mirpresim!
Informata rreth publikuesit
Euro Model
Gjilan
044497737
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »