SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kabell optik 10m
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kabell optik 10m
Me kete kabell mund te lidhen paisjet si: Dolby Surround system, Home Theater, DVD, Play Station, XBox etj.
Percjell kualitet te larte te zerit.
Kodi i artikullit : 6194211

Anglisht:
For the digital connection of CD / DAT / DVD ... Equipment with an optical connection of a digital amplifier
Type: Round cable
Side 1: Toslink optical digital connector
Side 2: Toslink optical digital connector

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »