SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet MP3 Player me LCD Komplet me ndegjuse,kabell,sd card
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '16
ID e produktit :
127211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mp3 player me lcd screen me bateri qe mushen me kabell direkt prej pc ose me adapter,ka aftesi qe me bart muzika prej pc drejt n mp3 me kabell FOTOT ORIGJINALE Kablla eshte Mini-Usb E ka edhe ni veqori shum t mir qe munesh me kap ku dush qysh po shihet n foto 3 Ka venin per micro sd card deri n 128 GB MP3 ka edhe Music Equalizer si : Natural, Pop, Rock, Classic, Jazz, Soft, DBB Mbushja zgjat 2 ore nuk guxon me majt ma shum se 2 or ne rrym edhe me ni mbushje komplet bateria zgjat dikun rreth 10 ore tu lshu muzik Vetem MP3 kushton 20 E Nese doni qe te vije komplet athere Se bashku me kabllo per PC(2,5 Euro),Ndegjuese(2,5 Euro) dhe Sd Card (5 Euro) atehere komplet kushton 30 Euro Nese mendoni qe jon dikun ma lir kto kablloja ,ndegjuset dhe sd card atehere blene vetem mp3 kto tjerat i gjani ma lir!! ####################################################################### TAG TAG TAG TAG TAG TAG TAG TAG TAG TAG TAG TA G TAG TAG TAG facetoface Gta, konter, counter, cs, admin, head, strike, counter stricke, counter strike, loj, loja, kallash, arm, snajpera, audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.0.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG ar2i MAZDA gjyp wv MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
Informata rreth publikuesit
Adnit
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »