SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HDMI kabell kualitativ me filtera dhe izolim te dyfishte 10,
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12728
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HDMI kabell kualitativ me filtera dhe izolim te dyfishte 10,0M

Kodi i artikulit eshte: 5686655
Me poshte do te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze/

Art: Rundkabel
Kabelende 1: HDMI-A-Stecker
Kabelende 2: HDMI-A-Stecker
Länge: 10 m
Außendurchmesser: 7,3 mm

Farbe: schwarz
Verpackung: Bulk
AWG-Nummer: 28

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »