SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
USB kabell per Samsung fotoaparate
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
USB kabell per Samsung fotoaparate. Ky kabell origjinal mundson lidhjen e aparatit me PC.

Kodi: 9818425
Me poshte do te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze/

AD39-00147A Digital Connection cables for Digital Camera, Camcorders, Mobile Phones and other Electronic Equipment. USB, Firewire, Serial RS-232 Data, Synch, Download Cables.

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »