SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HDMI kabell FULL HD 3m
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
12733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HDMI kabell FULL HD me filtera dhe izolim te dyfishte 3m.
Kodi i artikullit: 5686653
Me poshte do te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze/

Type: round cable
Cable end_1: HDMI-A-plug
Cable end_2: HDMI-A-plug
Length: 3 m
Outer diameters: 7.3 mm

Colour: Black
Packaging: Bulk
AWG-Number: 28

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »