SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Headphones bluetooth
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '16
ID e produktit :
127347
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Hedphones me bluetooth.Brenda ka nje kart me muzika te llojllojshme. Bjen me mbushesin e vet.Ato mund te behen me te medha dhe mund tia rregulloni veshit tuaj ne vendin ku duhen vendosur veshët


Nr.telefonit 049 265 336 edhe ne viber
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jon
Suharekë
049 265 336
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »