SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HDMI Kabell FULL HD me kontakte te flakruara 1m
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12735
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HDMI Kabell FULL HD me kontakte te flakruara 1m.

Kodi i artikullit: 5686658
Me poshte do te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze/

Type: Round cable
Side 1: HDMI type A connector
Side 2: HDMI type A connector
Length: 1 m
Outer diameter: 7.3 mm

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »