SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes tavolin
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
ID e produktit :
127371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes tavolin nga druti.Tavolina ka kater karriga dhe ajo mund te gjerohet.Masa e tavolines eshte: -110 centimera e gjate dhe 76 centimetra e gjerë , si per shkak te karrigav pasi nje karrige kushton 25 euro 4•25=100 euro Nr. 049 265 336 edhe ne viberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jon
Suharekë
049 265 336
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »