SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LIPO 6
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
ID e produktit :
127379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
NUTREX RESEARCH
LIPO 6
PERDORIMI:
DY DITET E PARA FILLON ME NJE KAPSUL NE MENGJES DHE NJE KAPSULE MBASDITE.
DITET NE VAZHDIM MERREN 2 NE MENGJES DHE NJE MBASDITE.
MOS TE KALOHET KONSUMIMI I TRE KAPSULAVE NE DIT DHE DUHET NJE REGJIM TE PAKTEN 6 ORE GJUMI.
120 KAPSULA
CMIMI 7000L
Informata rreth publikuesit
American Fitnessal
Prishtinë
+355676000272
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »