SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes telefonin Htc 50€
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '16
ID e produktit :
127387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes telefonin htc eshte ne gjendje te rregullt i ka 42giga dhe 128 megabajt.Qmimi 50€ ose e nderroj me iphone 3 ose iphone 4.Mund te kontaktoni ne viber:+37745332064.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtinë
37745332064
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »